Konverentsid ja seminarid.

Ükskõik, kas vajate väikeseid kohtumisi või suuremaid koosviibimisi, ühepäevaseid või mitmepäevaseid, on meie jaoks oluline pakkuda positiivseid emotsioone ja insireerivat keskkonda, kus omanäolisus, hubasus ja mugavus käivad käsikäes. Tänu pikaajalisele kogemusele, looduskeskkonna lähedusele on Romantiline Rannatee olnud populaarne sihtkoht ettevõtetele, kes soovivad oma töötajatele või külalistele pakkuda midagi meeldejäävat. Kõik programmid korraldame “rätsepatööna” käsikäes tellijaga, arvestades teie eripära ja vajadustega.

Lepanina Hotelli seminarimaja Markus

Imeline asukoht otse mere kaldal, ümber tervistav männimets – see iseloomustab kaunist Lepanina hotelli. Markuse seminarimaja mahutab kuni 100 inimest, esimesel korrusel asuv väiksem ruum kuni 40le. 

Lisateenused: hotellimajutus, restoran, saun, välibassein

Maria talu konverentsikeskus

Väga hea asukohaga ning mitmekesiste võimalustega kompleks, mille külje all asub ratsakeskus ja Jõuluvana Korstna talu.

Vastavatud avar, kauni vaate ning päikeseterrassiga Maria saal mahutab 250 inimest. Väiksematele seltskondadele rehehealuse saal 100-le, rehetuba 40-le, eeskamber 23-le, tagakamber 6-le.

Tellides meilt toitlustuse ja/või majutuse, on seminariruumid Teile TASUTA!

Lisateenused: majutus, toitlustus, ratsutamine, Talurahva Spaa

Jõulumäe Tervisespordikeskuse seminari- ja konverentsiruumid

Kõikidele spordisõpradele! Peale väsitavat tööpäeva pakub Jõulumäe ammendamatuid võimalusi looduses liikumiseks ja sportimiseks. Koolitusruume on mitmeid erineva suurusega alates 120  kuni 10 liikmelistele gruppidele.

Lisateenused: majutus, toitlustus, sportimisvõimalused, saunakompleks

Varbla Puhkeküla

Varbla Puhkeküla asub mere kaldal, eemal suurtest teedest ja asulatest ning siia saab tulla ka merd mööda! Kohe puhkeküla külje all on jahisadam. Sadamas asub restoran “Groot” ja Eesti pikim sadamamuul. Seminariruum mahutab kuni 40 inimest

Lisateenused: majutus, toitlustus, saun