Talvejagu romantikat Rannateel2023-10-31T11:22:43+00:00
Loading...

Talvejagu romantikat Rannateel

See on vaheldusrikas loodus, rännakud ja piknikud rannikul ning rabas, suplused jääaugus ning mõnulemine päikesepaistes. Aga ka köetud ahjud ja küünlavalgus, ehe kohalik toit ja küpsetiste lõhnad, villalsed kampsunid ja sokid, saunad – täis sooje emotsioone, turvatunnet ning head tuju. Me armastame väga oma talve ja selle külmunud ilu ning lihtsaid talviseid rahulolu hetki. Kui päike välja tuleb, sädeleb terve maailm. Luiged kulgevad külmunud veepiiril ja huikavad kumedal häälel. Väike värbkakk tuhiseb mööda, äsjapüütud hiir küünte vahel. Leevikesed vallutavad rannaäärsed türnpuud, mis üheskoos tühjaks süüakse. Kõrgete puude latvus ja roostikus lendlevad ringi aga sabatihaste salgad kui lumepallid. Väikesed märkamised ja hetked, mis kingivad rahuolu ning õnnetunnetunnet. Nii me käime mööda oma salajasi radu ning vaikusest pakatavat loodust. Neid rannatee hetki, mida me hea meelega jagame kõigiga.

Epp Surfhundist Varblas viib meid saaniga kõige romantilisemale talverännakule mööda mereäärt. Reega saab sõita Maria talus Tõstamaal mööda vanu metsateid. Ja kui merejää on päris külmunud, lähme merele matkama, suusatama, kõndima ja kalale. Igal aastal on Merekülas romantilised laternamatkad, mis viivad meid jalutama mööda rannikut, koos lõkketoitu ja lugudega. Seikle Vabaks matkad viib meid aga jalgsi üle külmunud merejää Manijale Ülle juurde. Kui sellest jääb väheks, lähme räätsadega rabapeale. Jõulumäe tervisespordikeskuses saame suusatada nii vabas kui klassiklaises stiili.

Talv oma erilisuses pakub alati midagi uut – olenemata sellest, kas otsime rahu ja vaikust või adrenaliinirohkeid seiklusi.

Siin on parimad asjad, mida Rannateel talvel teha.


Jaga seda lugu!

Go to Top