Pulmad ja tähtpäevad2023-12-08T09:23:15+00:00

Pulmad ja tähtpäevad

Eriline ja  tähenduslik Uulu kirik, mille keskmes on ajalooline suurte akende ning võimsa kõlaga lummav kirikuhoone tammepargi ja romantilise akaatsia alleega, asub privaatses looduskaunis keskkonnas mere lähedal. Ajaloolises Uulu kiriku kultuuri- ja puhkekülas saab teha kontserte ja festivale, pidada pulmi, kokkutulekuid ja juubeleid. See on ainuke kirik, kus saab korraldada sündmuseid koos ööbimisega.

Tõstamaa mõis on avatud ilusateks, väärikateks, harivateks ja meeldejäävateks sündmusteks. Kuni 70 inimesele. Mõisas on olemas seminaride ja konverentside korral- damiseks vajaminev tehnika ning võimalik tellida toitlus- tus. Mõisa terrassil ja mõisa esisel väljakul on võimalik planeerida samuti üritusi. Majutus on mõisa vanas tallihoones, tänases õpilaskodu ruumides. Aegade jooksul on mõisast alguse saanud paljud kaunid mälestused.

Maria talu on eelmise sajandi algusaastail ehitatud Lääne-Eesti tüüpi talu Pärnumal, kus on tähtsal kohal traditsioonide austamine, külalislahkus ja jätkusuutlikkus. Turismitalu koos kauni talukompleksi ja ümbritseva loodusega pakub romantilisi ja meeldejäävaid hetki erilisteks ning erinevateks sündmusteks.

Imekaunis Ojako turismitalu asub Pärnust 28 km kaugusel, Marksa külas, otse mere ääres. Rahuliku ja looduskauni kohana on see pruutpaaridele üks armastatuimaid kohti. Külastajate käsutuses on nii välisbassein kui kõmblustünn, telgid ja seiklusmängud.

Laiksaare sügavate metsade keskel asub müstiline koht koos müütiliste lugudega. Romantilised majad ja saarega tiik, omaette saunad ja helikojad on koht, kuhu armastatakse ikka ja jälle kokku tulla.

Ajaloolises ja täielikult renoveeritud vanas Tõstamaa Meiereis asub hubane restoran ja kõikide mugavustega maahotell, pakkudes privaatset olemist kuni 50 inimesega seltskondadele. Tõstamaa Meierei köök omab Fastaff 2024 tunnustust.

Eemal linnamürast, suurtest teedest ja asulatest asub kauni liivaranna, oma sadama ja restoraniga Varbla Püheküla. Eraldatus, mitmekülgne hoonete kompleks, avar kadakane telkimisala võimaldavad pidada ka meeleolukaid-rahvarohkeid suursündmusi, tulla kohale merdmööda või maanteed mööda.

Omapärase arhitektuuriga Lepanina Hotell asub otse mere kaldal Kabli külas. Kuumad suved ja mahe meretuul, hotelli päikeseterrass ja valgustatud promenaad, bassein ja suvekuumast lõhnav männimets loovad unenäolise õhustiku, mis jääb mõnusa tundena veel pikaks ajaks rõõmustama.


Go to Top