Pulmad ja tähtpäevad2023-11-21T07:46:32+00:00

Pulmad ja tähtpäevad

Uulu kirik

Eriline ja  tähenduslik Uulu kirik, mille keskmes on ajalooline suurte akende ning võimsa kõlaga lummav kirikuhoone tammepargi ja romantilise akaatsia alleega, asub privaatses looduskaunis keskkonnas mere lähedal. Ajaloolises Uulu kiriku kultuuri- ja puhkekülas saab teha kontserte ja festivale, pidada pulmi, kokkutulekuid ja juubeleid. See on ainuke kirik, kus saab korraldada sündmuseid koos ööbimisega.

Tõstamaa mõis

Tõstamaa mõis on avatud ilusateks, väärikateks, harivateks ja meeldejäävateks sündmusteks. Kuni 70 inimesele. Mõisas on olemas seminaride ja konverentside korral- damiseks vajaminev tehnika ning võimalik tellida toitlus- tus. Mõisa terrassil ja mõisa esisel väljakul on võimalik planeerida samuti üritusi. Majutus on mõisa vanas tallihoones, tänases õpilaskodu ruumides. Aegade jooksul on mõisast alguse saanud paljud kaunid mälestused.

Maria talu

Maria talu on eelmise sajandi algusaastail ehitatud Lääne-Eesti tüüpi talu Pärnumal, kus on tähtsal kohal traditsioonide austamine, külalislahkus ja jätkusuutlikkus. Turismitalu koos kauni talukompleksi ja looduskauni ümbrusega pakub romantilisi ja meeldejäävaid hetki erilisteks ja erinevateks sündmusteks.

Your Content Goes Here

Lindi küla

Lindi ilm

Sadam

Kuidas minna


Go to Top