Green Key ja rohelisem puhkus

Romantilisel Rannateel

Green Key märgis kinnitab meie külalistele, et rahvusvahelise keskkonnamärgisega Green Key ettevõtted on just need, kes aitavad keskkonda muuta, hoida ja kujundada ning seavad keskkonna hoidmisel uusi eesmärke.

Romantiline Rannatee on piirkond mitmekesiste ajalooliste maastikega, mis on olnud põlvkondi meie koduks, seda hoides, et oleks ka tulevastel põlvedel koht, kus elada. Me austame oma loodust, kultuuri, sõpru  ja inimesi, kes on leidnud tee meie juurde. Armastus ja austus on võti meid ümbritseva ürna ja hinnalise looduse ning selle kaitsmiseks täna ja homme.

Teispere talu

1911. aastast pärinev Teispere talu Jõõpre külas on näinud väga erinevaid aegu ja elusid ning kestab edasi ilusal ja hoitud moel. Teispere talu on Romantilise Rannatee osaks alates 2014 aastast ja on avatud külastajatele omamoodi kodune elav park-aiana, kus askeldavad üheskoos nii loomad kui inimesed ja kõik külastajad on oodatud. Teispere talu on avatud kauniteks üritusteks ja grupiga külastusteks.  Sobib ideaalselt lastega peredele, et taluhoovis mängida põnevaid mänge, toita loomi ja õppida neid tundma.

Sauga kaluriküla