Suvekohvikud avatud!

Mõnus väljasõit hea söögi pärast – kas see pole mitte parim põhjus kodust välja tulemiseks? Romantilise Rannatee õdusad suvekohvikuid asuvad nii siin- kui sealpool Pärnut ning lisaks imelisele söögile pakub lisaväärtust kaunis ja romantiline ümbruskond, olgu siis kohvik otse mere kaldal, kaunis rannakülas või imelises aias.

Kapteni talu kalakohvik

Kapteni kalakohvik asub imekaunis kohas otse mere kaldal Lindi kaunis kalurikülas. Pakutakse peremehe enda poolt Pärnu lahest püütud värskest kalast roogasid ja suitsukala. Perenaine on alati menüüsse ka midagi magusat lisanud. Roogasid oodates või peale kõhutäit saab teha merepeal lõbusõite aerupaadi või vesijalgrattaga.

Maikuus L 12-20, P 12-18
Juuni-august N-L 12-20, P 12-18

Fishing Village kaluriküla sadamakohvik

Jõeäärne sadamakohvik asub Fishing Village puhke- ja vabaajakeskuses Pärnu linna külje all. Menüüs on kala- ja liharoad, mis valmivad valadavalt sütel. Kala saabub kohvikusse otse kaluripaadist, uluk Eesti metsadest kohalikelt jahimeestelt. Vaba aja veetmiseks on lastenurk, minifarm ja aeru- j a mootorpaadilaenutus. See on laste lemmikkoht!

Juuni-august iga päev 12.00-22.00

Pitsakohvik Amps ja Lonks

Amps ja Lonks on tuntust kogunud oma maitsvate pitsadega, lisaks pakutakse kooke, küpsetisi ja igasugu lonksamist. Suurepärane peatuskoht Pootsis teel Munalaiu sadamasse või Kihnust tagasi! Avatud on kohaliku toodangu lett, kust leiab kaupa moosidest kuni villaste sokkideni.

Juunikuus ettetellimisel kl 16.00-20.00. Helista 5354 6644

 

 

 

Rooslaiu kohvik

Rooslaiu pererahvas Kihnu saarel pakub oma külalistele kohapeal valmistatud traditsioonilisi ja ehedaid Kihnu maitseid: Kihnu “rugipüüli” leiba, Kihnu saia, suitsukala, räimerulle ja palju muud põnevat. Lisaks pakume kergemat sooja sööki – aurava kausikese suppi, mille kõrval seesama meie maitsev leivaviil.
Nautige Rooslaiu talu tooteid kohapeal või ostke kaasa mandrile naastes – meid leiate vaid kilomeetri kaugusel sadamast.

Juuni-august iga päev 09.00-17.00 (vajadusel kauem)

 

 

KOCMOC

“KOCMOC”  asub endises legendaarses  teadlaste puhkekodus mere kaldal Kabli lähedal, praeguse nimega Kosmonautika Puhkekeskuses.  Kõikjal kaunis merevaade, liivarand supluseks ja päevitamiseks!

05. juunist (12.00) augustini iga päev 10.00-22.00

 

Lepanina Hotelli restoran Julie ja suveterrass

Kablis asuv restoran Julie ootab särasilmseid ning rõõmsatujulisi külalisi nautima mõnusaid maitseid iga päev. Igas roas on killuke helget päikesepaistet, mis pakub kehale kosutust ning magusad magustoidud annavad särava puudutuse Sinu hingele ning seda kõike iga looduse poolt loodud ilmaga siinpool merepiiri, tähesäras!

Maist septembrini iga päev 13.00 – 22.00 ( viimane tellimus võetakse kell 21.30).

 

 

 

Janely koduköögi kohvik Sillametsa taimeaias

Tõstamaa südames asuvas taimeaias toimetab Janely koduköögi kohvik. Janely pakub kohalikku võilillekohvi, kooki ja inglise tüüpi hommikusööki Tõstamaa kanade munadest.

NB! Ettetellimisel! Helista söögisoovist ette telefonil +372 53 406 600

 

 

 

 

Jaga seda lugu