Romantilise Rannatee päikeseloojangu piknik-õhtusöök

K 10.07 kell 20.00
Kabli Päikeseloojangu festivalil Kosmonautika Puhkekeskuses

See on õhtu täis elamusi, romantikat, üllatusi ja põnevaid maitseid! Romantilise Rannatee maitsetest inspireerituna serveerib peakokk Evari Tšetsin mitmekäigulisel piknik-õhtusöögil hõrgumaid palasid Rannatee põldudelt, metsadest, rannaniitudelt, veinimõisatest, meieritest ja köökidest. Romantikat lisab ja toob külakosti laiast maailmast USA kitarrist Omar Torrez.

Menüüst leiab muuhulgas eksootilisi roogasid alates Kihnu hülgest ja umbrohugurmeest kuni tavapärase rannarahva toidulauani nagu rannaniidu veis ja Pärnu Lahest püütud kala.

Soovitame kaasa võtta soojad pleedid ja riietuda romantilises stiilis.
Kõige romantilisemale kostüümile auhinnaks korv Romantilise Rannatee maitsetega!

Piknik-õhtusöök toimub ilusa ilma korral Kosmonautika Puhkekeskuse terrassil ning rannas. Halva ilma korral oleme turvaliselt siseruumides ja/või telgis. Õhtusöök kestab südaööni, soovijail on võimalik meeldivat õhtut kauemgi nautida.

LASTEPROGRAMM!

Lastele pakume oma menüüd ja programmi kell 20.00-22.00. Kõikidel lastel (alates 4. eluaastast) on võimalik toidutegemisele käed külge panna! Läheme koos lastega metsa ja karjamaale marju ning taimi korjama, mida toidutegemisel kasutada. Kindlasti saab iga laps proovida küpsetada lõkkekartuleid ja mekkida nõiakatlas keedetud kirvesuppi. Loomulikult ei puudu lastelaualt ka maius.

_______________________________________________________________________________

Õhtusöögi kohad on piiratud ning kohtade müük lõpeb 2. juulil.
Kohad on müügil Piletilevis hinnaga 70 € / täiskasvanud.
Lasteprogramm 30 € / laps (alates 4. eluaastast)
NB! Õhtusöögile ei pääse Kabli Päikeseloojangu festivali tasuta piletitega.

Osta piletid siit

_______________________________________________________________________________

Õhtusöögi romantilist miljööd ja ilusat olemist aitab luua Kihnu Gurmee perenaine Inger Lilles-Nestor. Lastega tegeleb ja süüa pakub Kristi Lehtla.

Evari Tšetsin on restorani “Umberto” peakokk ning olnud Pärnumaa maitsete saadik, kelle Pärnumaa umbrohusuupisted jõudsid ka tänavusele presidendi vastuvõtule.

USA kitarrist Omar Torrez on Hispaania juurtega muusik, keda on nimetatud ladina Jimi Hendrixiks. Tema muusikaline retsept koosneb võrdsetes osades post-modernsest rockist, delta bluesist, mehhiko ja kuuba son’ist, mis on kõik segatud nõidusliku kitarri uimastavate vürtsidega ning maitsestatud üleoleva, kuid samas kirgliku laulukirjutaja andega. Omar on jaganud lava paljude nimekate muusikutega. Eelkõige tuntakse teda kui Tom Waitsi ansambli kitarristi ja bandžomängijat “Glitter and Doom’i” tuuril 2008. aastal.

Romantiline Rannatee kulgeb mööda 250 km pikkust rannajoont ümber Pärnu Lahe, Virtsust kuni Eesti-Läti riigipiirini Iklas. Teekond põikab ka erilise hõnguga Kihnu ja Manija saarele ning salapärasesse, sügavate metsade ja soodega sisemaale, Oidremaa, Koonga, Saarde ja Lavassaare kanti.

Õhtusööki toetatakse Leader projektist ja toimub Kabli Päikeseloojangu festivali raames.

Lisainfo: tel 5283186

Vaata kogu Kabli Päikeseloojangu festivali kava www.kablifest.com

 

Jaga seda lugu