Oleme avatud!

Romantiline Rannatee ootab külalisi ka eriolukorras ning pakub turvaliselt võimalusi koos perega, kahekesi või päris üksi Rannateed avastama tulla. Vaata, millised kohad juba külalisi ootavad! Nimekiri uueneb jooksvalt.

Kõik meie ettevõtted peavad kinni kriisiaegsetest nõuetest ning seda oodatakse ka külalistelt. Olete oodatud maapiirkondadesse koos perega, kahekesi või üksinda ning liikumisel looduses, kohalikes poodides jm tuleb kinnipidada 2+2 reeglist ja muudest nõuetest. Enne külastust on mõistlik ette helistada ning uurida, millal on kõige õigem aeg külla tulla.

Küti-Uuetoa linnufarm 

Kodulindude kollektsioon ligi 100 liigiga on külastuseks avatud alates E-R 10-18.00, L 10-16.00.
Avatud ka talupood
Ootame teid külla vastavalt eriolukorra nõuetele, hoiame kinni 2+2 nõudest.
Telefon +37256688755

Tõstamaa Käsitöö Pood avab uksed! 

Tõstamaa südames asuv Tõstamaa Käsitöö Pood pakub rahvuslikest traditsioonidest inspireeritud käsitööd kõrvuti kaasaegsema käsitööga. Eriolukorrast tulenevalt on Tõstamaa Käsitöö Poodi võimalik külastada kohapeal nädalalõppudel või eelnevalt ette helistades vabalt valitud päeval. Poel on paremaks teenindamiseks telefon, mille kaudu saab esitada tellimusi, kokku leppida külastusaega ja saada küsimustele vastuseid.

Reedel 10.00-16.00, Laupäeval 10.00-14.00. Telefon: +372 53417143

Valgeranna Seikluspark

Maikuus ootame külastajaid rajale L-P kell 10-17, rajad sulgeme hiljemalt 19:00.

Sel kevadel ootab avastamist uuenenud 4. rada.

❗Seoses eriolukorraga tuleb Valgeranna Seikluspargi külastamisel silmas pidada järgnevat:

1. Järgida tuleb 2+2 reeglit nii maapinnal, seikluspargi paviljoni ees kui ka puu otsas.
2. Rajal liikudes võib platvormil olla vaid 1 inimene.
3. Kinnaste kandmine rajal on kohustuslik.
4. Isiklikke esemeid ei saa meie paviljonis hoiustada, palume need autosse jätta.
5. Piletite eest saab tasuda vaid kaardiga.
6. Palume kanda maski, buffi, salli vms vahendit, mis katab suu- ja ninapiirkonna.
7. Palume mõistvat suhtumist.

Jõulumäe liikumisrajad ja spordiinventari laenutus 

Välispordiväljakud ja liikumisrajad on avatud!

Laenutus töötab peamaja administraatoripunktis iga päev kell 09.00 – 18.30. Laenutuses on: maastikurattad täiskasvanutele, Fatbike rattad täiskasvanutele ja lastele, täiskasvanute maastikutõukerattad, disc golf’i ketaste komplektid, jalkapiljard, kurling, laevagolf, püramiidigolf, kummirõnga täpsusvise, kergejõustikuinventar (kuulid, kettad, odad, tõkked, viskepallid jne), pallimängude pallid (korvpall, võrkpall, rannavõrkpall, jalgpall, rannajalgpall), tennis, sulgpall, lauatennis, indiaca, petank, käimiskepid jne.

‼️NB‼️
• hoia vahet kaaslase ja laenutajaga
• sisene majja üksi ja viibi siseruumis võimalikult lühikest aega
• võimalusel kasuta viipemakset, väldi otsekontakti
• laenutajal peab kaasas olema dokument
• kätepesu võimalus on peamajas ja staadionimaja WC-s
• desinfitseerimisvahendid asuvad WC-s ja peamaja sissepääsu juures
• palume arvestada, et kuna vahendite puhastamisele kulub aega, võib esineda ooteaega või ajutist laenutusteenuse peatumist
• töötajatel on õigus külastajaid korrale kutsuda ning vajadusel laenutus sulgeda, kui piirangutest kinni ei peeta

Eesti Muuseumraudtee

Avame muuseumi välisekspositsiooni alates 9. maist igal laupäeval ja pühapäeval 11:00-17:00.

Kehtib ka meil reegel 2+2 ja 10 inimest korraga, peseme ja desifintseerime käsi.

Livonia Matkade Koopasafari 30.mail

Kõik matkahuvilised saavad liituda 30. mail Koopasafari nimelise kanuumatkaga. Matk toimub, kui registreerub vähemalt 6 osavõtjat! Matka kohta uuri meie kodulehel www.livoniamatkad.ee

Allikukivi veinimõisa pood on avatud!

Anname teada, et oleme avatud!
Jõuad kohale, kuid uks on kinni. Ei, me pole kodust ära läinud. Helista uksel kirjas olevatel numbritel.
Tule jaluta ka aeda, võid leida meid sealt. Näitame kui vägevalt kasvavad rabarberid või kui lehtes on juba meie sõstrad või äkki puhkevad just täna kirsiõied. Jälgime kehtestatud hügieenitingimusi ja 2+2 reeglit.

Kontaktivaba paadilaenutus Fishing Villages

Kui kellelgi mootorpaadi soov siis andke teada! Arvestada tuleb, et paate anname tavalisest vähem välja ja meie ettevalmistus võtab kauem aega! Kui laenutate paadi, anname kaasa ka näpunäied (google maps kaardil) kuhu minna, millega püüda jne. Lisainfo info@fishingvillage.ee või 5097841

Roosiistikute müük Panga talus

Kuigi roosiõites aiailu on veel vara nautida, siis emadepäevaks roosiistikute müük on täies hoos!
Panga talu rooside kollektsioonaeda on leidnud tee unustatud talukohtadest, põlluservadest, parkidest ja esivanemate aedadest pärit vanad roosid.
Talust saad ka kaasa osta põhiliselt Eesti roosikasvatajate poolt aretatud ning Eesti oludes vastupidavaid roosiistikuid.
Oma aiakülastussoovist anna ette teada, tel +37253478379

Taimeaed Tõstamaal

Keset Tõstamaad leiavad aiandushuvilised poekese, kus teha kevadisi sisseoste. Eriolukorrast tulenevalt on Tõstamaa Taimeaias kohapeal telefon, millele lahtiolekuaegadel helistades saate müüjalt infot pakutava kauba kohta, tellimus vormistada ja soovitud ajaks kaup valmis lasta pakkida. Taimeaeda tulles on sinu kaup juba valmis ja vaja vaid maksta.
Avatud ka 1.mail!
Alates maikuust lahtiolekuajad T – L kell 10-18 ja P kell 10-15.
Taimeaia telefoni +372 5855 7830.

Ilupuude ja -põõsaste müük

Riina Luik Haljastus müüb Võistes igapäevaselt ilupuid ja -põõsaid. Avatud 10-18.00, helista 5650 0581.

Viruna talu kanuu- ja rabamatk „Puhastusreis naistepuumetsaranda“

Raba on unikaalne loodusnähtus. Rabad on kõrgemal, justkui mäed, vaid miniatuursed. See on mägi aga näeb välja nagu järvede süsteem. Aegade algusest näisid rabad salapärased ja müstilised. Just selline on Naistepuumets.
Teejuhks on Viruna taluperemees. Kõigepealt traktoriga umbes tund. Järgmiseks peate kõndima umbes kilomeetri läbi metsa. Tee tõuseb sujuvalt üles. Lõpuks on mets läbi ja me oleme täiesti erinevas maailmas, kus on erilisi taimi ja elanikke. Siin algab kõige huvitavam-kanuumatk järvede süsteemis kestab umbes kolm tundi. Selle reisi ajal räägin rabast ja Naistepuumetsa legendist.

 

Kontaktivaba huvireis Tõstamaa ja Varbla suunal

Kutsume teid avastama Romantilise Rannatee põhjapoolset kallast. Siit leiate külakirikuid ja mõisaid, sekka matkaradu ning teisi looduskauneid paiku. Kel aega enam kulgeda, soovitame Saulepast alla mereäärsele maanteele keerata ning nautida Saulepa, Lindi, Marksa ja Kavaru idüllilist külaelu. Kavarust pääseb suurele maanteele tagasi.

Kontaktivaba huvireis Kabli suunal

Kutsume teid avastama Romantilise Rannatee lõunakallast – väikeseid mereäärseid külasid, männimetsasid, rannaniite, mererandu. Looduse nautimiseks on siinkandis mitmeid matkaradu ja linnuvaatlustorne.

Jaga seda lugu