Liblikamaja Pärnumaal

Liblikamaja Pärnumaal

JAANI, Kiisamaa küla, Lääneranna vald

Broneeri
VAATA KAARDIL

Tule tutvuma kaunite eksootiliste liblikate, lindude ja troopiliste taimedega!
Liblikad elavad ühes suures talveaias, kus neid saab näha ringi lendamas ja toitumas ning lihtsalt puhkeasendis. Liblikaid saab vaadelda ka väga lähedalt – nad võivad maanduda isegi sinu peale.
Kohapeal on inimene, kes vastab kõikidele küsimustele. Kõrvalruumis saab tutvuda ka väikeloomadega ja erinevate papagoidega. Suvehooajal on võimalik tiigis ka värvilisi kalu imetleda ja toita.
Broneeri liblikamaja koos kõrvalruumiga ka erilisteks sündmusteks: fotosessiooniks, romantiliseks õhtusöögiks või sünnipäevaks..

Ajad ja hinnad

01.04-30.09Avatud nädalakalenderTäiskasvanu alates 9€Laps alates 4€Perepilet alates 22€Pensionär alates 6€Tudeng alates 7€Õpilane alates 7€01.10-31.03Avatud nädalakalenderTäiskasvanu alates 9€Laps alates 4€Perepilet alates 22€Pensionär alates 6€Tudeng alates 7€Õpilane alates 7€

Omadused

Üldine varustus

Ligipääs ratastooliga
Parkimine tasuta
Tegevused lastele
Puhkeala/piknikuplats
Infotahvlid
Kuivkäimla
Sobib lastele

Lisateenused

Seminar
Suveniirid
Töötoad

Tubade varustus

Ruumide/kohtade arv

Toitlustus

Ligipääsujuhend

Pärnu poolt sõida mööda Lihula maanteed Ahaste ristini, peale Ahaste bussipeatust keera paremale, sõida edasi otse umbes 8 km Kiisamaa bussipeatuseni. Peale suurt maja ja kuusehekki näed paremal pikka sissesõiduteed, tee lõpus oled kohal.

Ligipääs

Viidastatud või tähistatud
Juurdepääsutee kõvakattega
Ühistranspordiga
Sõiduautoga

Koordinaadid

24°10’55″N 58°32’28″N

VAATA KAARDIL

Lähipiirkonnas

2022-06-01T12:51:18+00:00
Go to Top