Geopeitus Romantilisel rannateel

Romantilise rannatee piirkonda on peidetud geopeituse aarete seeria, mis on avatud igal aastaajal ja kättesaadav kõigile, kes on mängust teadlikud ja oskavad näha seda, mis veidi “nähtamatu” ja peidus. Aarded juhatavad vaatamisväärsuste juurde ja kõrvalistesse randadesse, tutvustavad kultuurilugu ja loodust. Mängima on oodatud ka need, kellel puudub eelnev kogemus geopeitusega. Aarded aitavad avastada kauneid paiku ning viibida pere või sõpradega värskes õhus.

Mis on geopeitus?

Geopeitus on värskes õhus mängitav aardeotsimismäng, mis viib sind senikäimata kohtadesse, looduskaunitesse paikadesse, pakub mõistatamist ja vahel ka füüsilisi väljakutseid. Geopeitus paneb sind nägema asju, mida sa varem ei ole näinud või mille olemasolust sa teadlik polnud.

ngureeglid:

  • registreeru kasutajaks geocaching.com või www.geopeitus.ee lehel (see on tasuta)
  • otsi juhiste järgi aare üles
  • kirjuta oma külastusest teade logiraamatusse (märkmikusse) – leidjate nimed, leidmise kuupäev. Võimalusel logi leid ka veebis või Geocachingu äpis.
  • sule aarde karp, et kõik asjad sinna alles jääksid ning pane aare samasse kohta tagasi, kust sa selle leidsid. Soovi korral võid vahetada aardes leiduvaid esemeid samaväärsete vastu.

Rohkem infot geopeituse mängureeglite kohta leiad: www.geopeitus.ee/wiki/reeglid

Romantilise rannatee aarete loend (geocaching.com)

 

Romantilise rannatee aarete loend (geopeitus.ee, ainult eesti keeles)